fbpx

Uganda 2

50,00 sis. Alv 24%

Uganda-paita on mukava päällä. Se on valmistettu 100 % puuvillakankaasta. Yksityiskohtana on rintatasku.

Paidassa on napitus.

Kuvaus

Uganda-paita on mukava päällä. Se on valmistettu 100 % puuvillakankaasta. Yksityiskohtana on rintatasku.

Paidassa on napitus.

Lisätiedot

Koko

L, S, M, XL, XXL, XXXL

 

  • Valitse oikea koko mittaamalla rintakehän leveimmästä kohdasta kainaloiden alapuolelta.
  • Varmista, että mitta on ihoa vasten joka puolelta.
--SMLXLXXLXXXL
ACOL373941434547
BEPAULE131517182021
CMANCHES666768697172
DVENTRE94102110118126132
EPOITRINE102110118126132138
FHAUTEUR747577828690

Ylellisyyttä sinulle

Hemmottele itseäsi käsintehtyjen tuotteiden ylellisyydellä

Asiakaspalvelu

chat, email ja
puhelinpalvelu

Nopea toimitus

Nopea ja luotettava toimitus
tilauksillesi

Maksa turvallisesti

Voit valita turvallisista maksutavoista itsellesi sopivimman

Close Menu
0
Ostoskori
×
×

Cart

Verified by MonsterInsights